مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد

مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد

مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران، مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به همت ستاد برگزاری بزرگداشت دهه فجر دانشگاه، روز یکشنبه ۱۶ بهمن 1401 با حضور رئیس و جمعی از اعضای خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران در تالار ابن‌سینا برگزار شد.
دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک و گرامیداشت ایام ولادت حضرت علی (ع) و ایام الله دهه فجر گفت: اولین مواجهه من با انقلاب و حرکت انقلابی مردم، در تاریخ ۱۷ شهریور 1357 رقم خورد و بواسطه یکی از نزدیکانم که از مبارزان انقلاب بود؛ من هم در ستاد استقبال از حضرت امام (ره) حضور داشتم و برای فراهم کردن مقدمات حضور امام (ره) به بهشت زهرا رفته بودیم، که مدل همکاری نیروهای انقلابی و مدیریت مراسم توسط آنان برای ما جوانان درس آموز بود.
وی نگاه معنوی حضرت امام (ره) را رمز پیروزی حرکت انقلابی مردم ایران معرفی کرد و گفت: در کتاب های مدیریت افرادی را لیدر و رهبر معرفی می کنند که نگاه متفاوتی نسبت به سایرین داشته باشند و حضرت امام (ره) نگاه متفاوت و راهبردی نسبت به عموم مردم داشتند و با این نگاه و رویکرد در کنار امداد الهی توانستند انقلاب را به ثمر برسانند.
رئیس دانشگاه، ادامه داد: با وجود اینکه سال هاست که از رحلت حضرت امام (ره) می گذرد  دشمن کماکان از سیره و منش حضرت امام (ره) هراس دارد و این همه دشمنی که علیه مردم و این نظام اسلامی صورت می گیرد، ریشه در این ترس تاریخی دارد.
وی با اشاره به دستاوردهای درخشان انقلاب اسلامی گفت: در دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه پزشکی موفقیت هایی بسیاری به دست آمده و برای نمونه، میانگین عمر افراد در کشور از ۵۴ سال به ۷۶ سال رسیده و اکنون به درجه ای از پیشرفت در این حوزه رسیده ایم که می توانیم با جذب گردشگر خارجی سلامت، به درآمد زایی و ارزآوری برسیم. 
در ادامه دکتر حسین سرو قامت، در خصوص جایگاه و منزلت حضرت علی علیه السلام، مقام پدر و جمهوری اسلامی، صحبت کرد.
استند آپ با اجرای علی فریادی، اجرای گروه سرود نورالهدی، مسابقه و قرعه کشی مشهد از دیگر بخش های این برنامه شاد بود.
کلمات کلیدی
افشین گل افشان
تهیه کننده:

افشین گل افشان

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

راهنمای آنلاین بسیج